Mladší dorostenci dostali ve Zlíně osm branek

Ondřej Konvičný • 09.09.2012

Mladší dorostenci Vsetína zajížděli ke svému prvnímu zápasu do Zlína, který je jedním z favoritů celé soutěže. Zápas, který začal v pravé poledne, se vsetínským mladíkům výsledkově nepovedl a odvezli si zpoza Sirákova osm gólů. Po dvou třetinách svítilo na světelné tabuli už 6:0, a když ve třetí části přidali Berani další dva góly, bylo vymalováno. O čestný úspěch Vsetína, který bojoval v mladé sestavě, se v 55. minutě postaral Marek Gharibyar. O reparát se budou svěřenci trenéra Kubo pokoušet ve čtvrtek, kdy hostí celek Olomouce.

EMD - 1.kolo ne 9.9.12:00
Berani Zlín
8:1(2:0, 4:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 2. Martínek, 17. Mikulec (Strmiska, Gazda), 22. Babčuk (Kotek, Karafiát), 27. Váňa(Werbik), 27. Kolařík (Kosorin), 29. Kotek (Dlabaja), 43. Kolařík (Peška, Stiksa), 52. Tomešek - 56. Gharibyar (Vítek) Rozhodčí: Šiška - Knap, Vaík Vyloučení: 5:4 Využití: 3:1 V oslabení: 1:0 Diváci: 70 Střely na branku: 44:16 Průběh utkání: 8:0, 8:1
Berani Zlín: Ling - Babčuk, Fridrich, Gabrhelík, Gazda, Kosorin, Martínek, Schmied, Váňa - Dlabaja, Gago, Karafiát, Kolařík, Kotek, Mikulec, Peška, Rezek, Stiksa, Strmiska, Tomešek, Werbik
VHK ROBE Vsetín: Sachr - Běhula, Chrástecký, Gonos, Haničák, Kollár, Krůžela, Nadymáček, Pisklák, Richter, Vítek - Fryšara, Gharibyar, Hrňa, Janošek, Kovář, Matocha, Riška, Vojkůvka