Junioři znovu nadělovali, Frýdek-Místek vyfasoval šestku

Radek Bařina • 03.03.2013

Druhou nulu v řadě si připsal brankář Tomáš Kohn a s ním i junioři VHK Vsetín. V utkání na ledě druhého celku tabulky Valaši potvrdili svou letošní dominanci v soutěži a zvítězili jednoznačně 6:0. Hattrickem se předvedl Michal Žák, gólově se ve svém prvním zápase za juniory prosadil i dorostenec Abdul. Poslední utkání juniorské ligy čeká juniory příští neděli, kdy v generálce na baráž přivítají ostravskou Porubu.

LJ - 35.kolo ne 3.3.10:30
HC Frýdek-Místek
0:6(0:1, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 13. Žák (Tobola), 27. Abdul (Báchor), 29. Ukhin, 36. Surý (Ondra), 45. Žák (Tobola), 53. Žák (Tobola, Baroš). Rozhodčí: Koliba - Mrákava, Řezáč. Vyloučení: . Využití: . V oslabení: . Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 6:0.
HC Frýdek-Místek: Horváth - Golasovský, Teper, Hamhalter, Čintala, Minařík, Masarovič, Kočko, Suchý, Jakubowski, Beinstein, Mamula, Kurajský, Havlík, Bartek, Alina, Slovák, Fiala, Czylok, Vacula
VHK ROBE Vsetín: Kohn - Vašíček, Koutský, Daněk, Surý, Štrbík, Báchor, Abdul, Baroš, Ukhin, Ondra, Ščotka, Žák, Valentík, Zvonek, Tobola, Hradil, Kývala