Junioři v Porubě vedli od první minuty a připsali si další výhru

Helena Hegeďová • 08.03.2024

Junioři si na ledě Poruby vybudovali v první třetině dvoubrankový náskok a vedení si hlídali až do samotného konce. Skóre navíc Ondřej Cakl otevřel už v první minutě, takže Vsacané vedli po celou dobu utkání. Domácí sice jednou brankou snížili, na osudu zápasu to ale nic nezměnilo. Základní část Ligy juniorů pomalu míří do finiše, na Valachy čekají ještě poslední dva zápasy. Jejich forma navíc od poloviny prosince nepolevuje a v Porubě si Vsetínští připsali své dvacáté vítězství v řadě.

Liga juniorů - 40. pá 8.3.19:00
HC RT TORAX Poruba 2011
1:3(0:2, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 46:36 Khromyshyn (Matějka; 4/5) – 00:54 Cakl (Hrdý, Urge; 5/5), 05:19 Ostrčil (Stodůlka; 4/5), 59:40 Mošnička (5/5). Rozhodčí: Šutara – Smetková, Molin. Diváci: 80. Vyloučení: 3:4. Bez využití. V oslabení: 1:1. Střely na branku: 1:3. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

HC RT TORAX Poruba 2011: Sobol (6. Mareček) – Kalužík, Telnov, Shevchuk, Bodnar, Kosina, Karal – Khromyshyn, Janeček, Šrubař, Krasnohorský, Veselý, Skřipčák, Koida, Graněčný, Matějka.
VHK ROBE Vsetín: Uhrin – Šedlbauer, Mošnička, Machů, Fojtík, Hamřík, Herman – Urge, Heinrich, Juráň, Žárský, Ostrčil, Cakl, Hrdý, Koláček, Stodůlka, Zedek, Urbánek.