Dvoubrankové vedení dorostencům na Přerov nestačilo

Anna Pavlína Sedláčková • 03.03.2022

Již v první polovině první třetiny se Vsetínu podařilo dostat do vedení, ke konci periody ještě navýšili a do kabin se odcházelo za dvougólového vedení domácích. Ve 23. minutě se Přerovu podařilo snížit, na to ale Vsetínští odpověděli. Následně se opět prosadili hosté, kteří své konto navyšovali až do konečné sirény.

Extraliga dorostu - 19. kolo - 2. část čt 3.3.18:15
HC ZUBR Přerov
3:7(2:0, 1:2, 0:5)

Branky a nahrávky: 11. Škarka, 20. Rigo (Herman), 37. Kovář (Herman, Rigo) – 23. Galnor (Svozil, Kuchta), 38. Hanák M (Hanák J.), 43. Hanák J. (Hanák M., Svozil), 44. Galnor (Kuchta), 51. Svoboda (J., Kolařík), 57. Galnor (Veselý, Kuchta), 60. Hanák J. (Kolařík, Svoboda). Rozhodčí: Maťašovský – Poláček, Peluha. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Diváci: 100. Střely na branku: 26:61. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1, 3:7.

VHK ROBE Vsetín: Konečný – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Sadílek, Kotrla, Herman – Capil, Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Pořízka, Kovář, Škarka, Pejchal, Raušer.
HC ZUBR Přerov: Ryšavý – Škňouřil, Pohanka, Svozil, Polame, Harásek, Veselý – Galnor, M. Hanák, J. Hanák, Kolařík, Toman, Kuchta, Koudela, Dobřecký, Svoboda.