Dorostenci přesvědčivým výkonem porazili Havířov a jsou v čele tabulky

Helena Hegeďová • 23.09.2022

Dorostenci zůstávají i po třetím kole neporaženi. Po poslední výhře v prodloužení si připsali další tři body, a to proti Havířovu, díky čemuž se dostali do čela tabulky. Utkání měli hráči dorosteneckého týmu po celou dobu pod kontrolou a připsali si přesvědčivé vítězství 6:2. Dvěma góly se blýsknul obránce Marek Stodůlka.

Liga dorostu - 3.kolo pá 23.9.16:30
AZ Havířov
6:2(1:0, 2:1, 3:1)

Branky a nahrávky: 6. Kotrla (Miklas), 30. Kovář (Ostrčil), 38. Miklas (Kučný, Bartoněk), 48. Koláček (Bartoněk), 52. Stodůlka (Koláček, Bartoněk), 56. Stodůlka (Miklas, Žárský) – 30. Bielesz, 54. Bielesz (Konesz). Rozhodčí: Kroček — Rychlý, Návrat. Vyloučení: 6:8. Využití: 3:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 92. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 5:1, 5:2, 6:2.

VHK ROBE Vsetín: Skácel — Stodůlka, Kotrla, Zeťák, Kučný, Sadílek, Herman — Matějová, Kytka, Kovács, Běták, Koláček, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Kovář, Drozd.
AZ Havířov: Král — Burgert, Beleš, Krpec, Jurček, Zvejška, Richards — Bielesz, Jarolím, Morillas, Barnošák, Sedlák, Lacina, Toma, Makula, Ščerba, Konesz, Foltýn.

Lubomír Štach (VHK ROBE Vsetín): Dnešní zápas hodním velmi pozitivně. Kluci předvedli super výkon, systémové věci plnili přesně tak, jak jsme je trénovali. Vyhrávali osobní souboje a individuální výkony tomu celému taky hodně pomohly. Kluci to na sebe vzali a je to zasloužené vítězství. Za mě jsme celých šedesát minut byli lepším týmem.