Dorost se vyšvihl do čela tabulky gólem v čase 59:59

Helena Hegeďová • 21.02.2020

Stává se tradicí, že Valaši většinou inkasují jako první. Stalo se tak i v Českých Budějovicích a hostující celek skóre ve druhé třetině bez problémů otočil, když se prosadili Tadeáš Hrnčíř a Šimon Rigo. Souboj o čelo tabulky byl vyrovnaný, což Motor potvrdil gólem na 2:2. O klíčovou trefu ale nešlo. Ta přišla až daleko později. V čase 59:59 dostal žluto-zelené do vedení Boris Babeliak, čímž svému týmu získal tři body do tabulky a také potvrdil svou aktuální formu. První zápas mezi dorostenci odehrál starší žák Filip Kovář, v utkání si připsal jednu asistenci.

ELIOD Extraliga dorostu - 16. kolo - 2. část pá 21.2.16:00
Madeta Motor České Budějovice
2:3(1:0, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 12. Kříž (Vavřík), 38. Kašpar (Petrásek, Bělohlav) – 33. Hrnčíř (Dědek), 36. Rigo (Kunst, Kovář), 60. Babeliak (Čajanová, Kunst). Rozhodčí: Květoň - Kubíček, Bělohlav. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:0. Diváci: 94. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

Madeta Motor České Budějovice: Šebo – Fousek, Cibulka, Hail, Hromada, Dvořák, Willmann – Hála, Kříž, Kašpar, Braun, Petrásek, Kantor, Vavřík, Kotalík, Kučera, Bělohlav, Sochor.
VHK ROBE Vsetín: Janura – Šedlbauer, Velikovský, Kočí, Fojtík, Krajčík, Kunst – Bednařík, Rybár, Rigo, Babeliak, Tobola, Hrnčíř, Dědek, Kovář, Čajanová, Jurek