Dorost otočil zápas v Chrudimi

Hana Skupinová • 17.09.2023

Nedělní zápas dorostu se odehrál na ledě v Chrudimi. V první třetině stálo štěstí na straně domácího týmu, a tak třetina končila za stavu 1:0 pro Chrudim, když se prosadil Krejčík. Druhá část utkání už více sedla vsetínskému týmu, Alexandr Paták zvládl v 21. minutě srovnat a osm minut nato už byl zásluhou Václava Sadílka ve vedení. Třetí perioda prakticky začala gólem Ondřeje Vaculíka, který tímto už jen potvrdili vítězství Vsetína. Dorostenci VHK tedy vyhráli 3:1. V následujícím utkání přijede na vsetínský led Šumperk, a to v pátek 22. září.

Liga dorostu - 2.kolo ne 17.9.12:15
HC Chrudim
1:3(1:0, 0:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 15. Krejčík (Štěpnička) – 22. Paták (Drozd, Němec), 29. Sadílek (Dvořáček, Zezulka), 41. Vaculík (Paták, Hynek). Rozhodčí: Barek — Landsmann, Topolský. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 47. Průběh utkání: 1:0, 1:3.

HC Chrudim: Veřmiřovský — Šanc, Beran, Šurc, Řivnáč, Urválek, Krejčík — Vaško, Dvořák, Prostřední, Šimonek, Kábele (A), Smékal, Mandys (A), Kasal, Pinkas, Kopecký (C), Štěpnička.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski — Frömel, Kužel, Dvořáček, Noga, Hynek, Kučný (A), Sadílek (C) — Václavíček, Vinklárek, Vaculík, Fusek, Paták, Malý, Němec, Drozd, Meissner, Zezulka (A).