Deváťáci v derby podlehli Beranům ze Zlína

Hana Skupinová • 27.10.2023

V pátek se vsetínští deváťáci utkali se Zlínem, se kterým naposledy prohráli 0:5. První perioda málem končila bez gólu, ale v posledních dvou minutách Zlín dvakrát skóroval, a tak si získal prozatímní náskok. Druhá třetina byla naopak příznivější pro hostující tým. I přesto, že perioda začínala gólem Zlína, tak Valaši zvládli stáhnout manko o dvě branky a vyrovnání bylo na dosah. V poslední části utkání si ale Berani nenechali vzít své vítězství a minutu před koncem ještě jednou skórovali. Utkání tak skončilo výsledkem 4:2 pro domácí, Valaši se nyní nachází na šestém místě tabulky a již v sobotu se utkají s Třincem, který se nachází na děleném druhém místě.

Extraliga 9. tříd - 12. pá 27.10.11:00
Berani Zlín
4:2(2:0, 1:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 18:44 Zalubil (Pažout, Číhal; 5/4), 19:43 Cekota (Horký, Tureček; 5/5), 24:36 Šimek (4/5), 59:35 Marek (5/5) – 30:45 Dubec (Krupa, Koňařík; 5/5), 38:17 Němec (Dubec, Krupa; 5/5). Rozhodčí: Šiška – Blažek, Šiška. Diváci: 23. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Střely na branku: 30:24. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 4:2.

Berani Zlín: Večeřa – Vopatřil, Číhal, Coufalík, Provazník, Reisch, Horký – Pažout, Tureček, Šimek, Riedl, Cekota, Pánek, Marek, Zalubil, Trnavský.
VHK ROBE Vsetín: Holaň – Dubec, Karola, Spitzer, Hynek, Koňařík, Šedlbauer – Planka, Krupa, Bláha, Němec, Posád, Szturcek, Man, Klimša.