Deváťáci po dobrém začátku nestačili na Jihlavu

Hana Skupinová • 19.02.2023

9. třída se v neděli utkala s tabulkovým sousedem z Jihlavy. První třetina byla vyrovnaná a oba týmy si připsaly po jedné brance. V druhé části utkání se více dařilo Jihlavě, která si připsala další dva góly. Přestože ve třetí třetině dali Vsetínští dvě branky, Jihlava si přidala čtyři góly, a tak zvítězila 7:3. Vítězství Dukly znamená propad vsetínské deváté třídy na páté místo tabulky. Další zápas čeká deváťáky v pátek na ledě Komety.

Liga 9. tříd - N23 ne 19.2.11:30
HC Dukla Jihlava
3:7(1:1, 0:2, 2:4)

Branky a nahrávky: 6. Malý (Fusek, Hynek), 49. Hynek (Malý, Vlk), 60. Dvořáček (Kučerňák, Vlk) – 16. Brožek (Zmrhal, Hrodek), 28. Hrodek (Zmrhal, Kopecký), 31. Koníř (Zmrhal, Katolický), 43. Lédl (Katolický, Frantl), 53. Brožek (Nejedlý, Katolický), 55. Staněk (Nejedlý, Zmrhal), 57. Hrodek (Stupka, Kopecký). Rozhodčí: Kovařčík — Šimek, Opletal. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 152. Průběh utkání: 1:0, 1:4, 2:4, 2:7, 3:7.

VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Dvořáček, Hynek, Dubec — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, M. Němec, Fusek, Chalupa, Malý.
HC Dukla Jihlava: Morava — Frantl, Kopecký, Zmrhal, Pešl — Koníř, Lédl, Nejedlý, Stupka, Brožek, Lukáš, Hrodek, Staněk, Forst, Katolický.