Deváťáci odčinili předešlé prohry. Jihlavu smetli šesti góly

Helena Hegeďová • 15.01.2023

Dvě nevydřané utkání z přelomu roku jsou zdá se zapomenuta. První třetina byla v Jihlavě sice bez branek, ale v té následující Valaši určili, kterým směrem se bude zápas ubírat. Vstřelili tři branky, na což navázali také v posledním dějství. Nakonec se prosadila i Dukla, která snížila v 57. minutě, ale na tříbodovém zisku Valachů už to nic nezměnilo. Ti totiž vyhráli poměrem 6:1.

Liga 9. tříd - N16 so 14.1.14:30
HC Dukla Jihlava
1:6(0:0, 0:3, 1:3)

Branky a nahrávky: 57. Hrodek (Zmrhal, Lédl) – 28. Hynek (Stodůlka, A. Němec), 30. Malý (Hynek), 39. Vinklárek (Vlk, Hynek), 42. A. Němec (Kučerňák), 43. M. Němec (Vlk), 59. Dvořáček (Vinklárek, Kučerňák). Rozhodčí: Petružálek, Rapák – Polák, Vašíček. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Střely na branku: 36:21. Zblokované střely: 12:7. Diváci: 2890.

HC Dukla Jihlava: Menšík — Frantl, Kopecký, Zmrhal, Pešl, Piskač — Lédl, Nejedlý, Stupka, Brožek, Lukáš, Beraczka, Hrodek, Forst.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Hynek, Stodůlka, Dubec — Matyaštík, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, M. Němec, A. Němec, Fusek, Malý.