Dorostenci prohráli o gól. Při střelecké převaze Havířova pomohl Konečný

Helena Hegeďová • 13.01.2022

Na první gól se v utkání 7. kola druhé části dorostenecké extraligy mezi Vsetínem a Havířovem čekalo až do 37. minuty. Těsně před koncem druhé třetiny se do vedení dostali domácí, kteří však po přestávce doplatili na vyloučení a bylo srovnáno. Havířovským se během chvilky podařilo vývoj duelu otočit a hubené jednobrankové vedení jim vydrželo až do konce zápasu. Gólman Konečný ve vsetínské brance čelil výrazné střelecké převaze a poradil si s 44 pokusy soupeře.

Extraliga dorostu - 7. kolo - 2. část čt 13.1.19:15
1:2(0:0, 1:0, 0:2)

Branky a nahrávky: 37. Vaněk (Herman) – 41. Ungr (Zielinski), 44. Middleton. Rozhodčí: Cabák – Poláček, Šobáň. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 17:46 (5:13, 7:14, 5:19). Průběh utkání: 1:0, 1:2.

VHK ROBE Vsetín: Konečný – Stodůlka, Kučný, Šedlbauer, Herman – Rigo, Bartoněk, Koláček, Juráň, Vaněk, Škarka, Frolo, Pejchal.
AZ Havířov: Přecechtěl – Valouch, Zielinski, Maršálek, Jurček, Pilíšek, Vadovič – Karas, Ungr, Kubečka, Middleton, Hansel, Jelének, Jung, Svozil, Zachariasz, Loza, Toma.