Vsetín znovu padl, Nový Jičín rozhodl ve dvojnásobné přesilovce

Václav Trávníček • 02.10.2010

Ani ve třetím utkání v řadě nedokázali vsetínští hokejisté zvítězit. V sobotu podlehli Novému Jičínu na jeho ledě 2:3. Domácí zápas rozhodli v dvojnásobné přesilovce v závěru třetí třetiny, kdy se podruhé v utkání trefil kapitán Petr Macháček. Na branku Marka Knebla minutu před koncem už Valaši nenavázali. Vsetínští se museli obejít bez obránců Zavrtálka a Spitzera, trenéři naopak povolali Vítězslava Pelce a Ondřeje Slováčka ze staršího dorostu.

- 8.kolo so 2.10.18:00
HK Nový Jičín
3:2(1:1, 1:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Vrdlovec (Macháček), 32. Macháček (Horák), 56. Macháček (Zedník) - 7. Rapant (Dědek), 59. Knebl (Rapant, Zelenka). Rozhodčí: Krenželok. Vyloučení: 2:7, navíc Šafařík a Dubec (oba VSE) 10 min OT. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Střely na branku: 33:26. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1, 3:2.
HK Nový Jičín: Šrámek - Andrýsek, Horák, Hruška Pa., Slavík, Pelikán, Gulda - Kabeláč, Macháček, Zedník - Gebauer, Pavlačka, Vrdlovec - Tomášek, Toman M., Uhlár.
VHK ROBE Vsetín: Plšek - Šafařík, Farda, Kapr, Zelenka, Žabčík, Pelc - Dubec, Tesařík, Slováček, Knebl, Vaněk, Brynecký, Kubo, Sýs, Vítek, Rapant, Dědek, Ševčík.