Už tento pátek proběhne VHK FOTBAL CUP 2018

Redakce • 20.06.2018

Tento pátek 22. června proběhne první ročník VHK FOTBAL CUPu 2018. Fotbalový turnaj zastoupený třemi týmy a nesmíme opomenout ani představení hráčů žákovských kategorií. Zúčastní se jí VHK ROBE Vsetín, FC Vsetín a Vsetín Fans. Předpověď počasí akci zatím příliš nepřeje, ale věříme, že v pátek bude vše v pořádku a společně se shledáme na fotbalovém hřišti na Tyršovce.

Tipni si výsledek a vyhraj permici GOLD na stání!

Připravili jsme si pro fanoušky jedinečnou možnost vyhrát během pátečního programu permanentku GOLD na stání pro sezonu 2018/2019 v hodnotě 3800Kč. S permanentkou GOLD máte zajištěn vstup na všechny zápasy sezony včetně případného playoff či baráže o Extraligu. Co všechno bude třeba pro její získání? V tuto chvíli probíhá v Rusku Mistrovství světa ve fotbale. Ukáže se tedy, jaký mají fanoušci rozhled i ve fotbale na světové úrovni.

Tipovat budeme výsledek zápasu, který začíná v pátek v 17:00 a sice Nigérie - Island. Možnost zúčastnit se tipování budete mít do 17:00, kdy utkání v Rusku startuje. Sbírat vaše tipy budeme přímo na akci u fotbalového hřiště ve stánku VHK - fanshopu. Máme však ještě jednu podmínku. Zapojit se do soutěže může pouze ten, kdo na akci přijde oblečen v něčem s klubovou tématikou, tzn. tričko, mikina, kšiltovka, dres, šála apod. Zároveň si můžete zakoupit něco z naší nabídky přímo na páteční akci - fanshop bude v provozu.

Ve zkratce

• Soutěž o permanentku GOLD na stání
  • Tipni správný výsledek utkání MS Nigérie - Island
  • Uzávěrka tipů v pátek 22. června v 17:00 ve stánku VHK
  • Přijď na akci v klubovém oblečení
  • Pokud více tipérů uhodne výsledek, rozhodne o vítězi dovednostní soutěž na trávníku

• Program akce

16:00 FC Vsetín x VHK ROBE Vsetín. Utkání žákovských kategorií na dvou polovinách hřiště s herním časem 2x20 minut.
    17:00 - Uzávěrka tipů do soutěže o permanentku GOLD na stání.
    17:00 - VHK ROBE Vsetín x Vsetín fans. Utkání mužů na velké hřiště s herním časem 2x20 minut. Po každém zápase bude následovat pět penalt na každé straně.
    18:00 - Vsetín fans x FC Vsetín
    19:00 - FC Vsetín x VHK ROBE Vsetín
    20:00 - Vyhlášení vítěze turnaje. Společná fotografie všech zúčastněných týmů
    Poznámka: Během celého turnaje bude probíhat podepisování kartiček hráčů A-týmu a společná focení s fanoušky. Po celou dobu akce bude zajištěno občerstvení.

Srdečně zveme všechny fanoušky, přijďte si zahrát nebo se jen podívat jak zápasy dopadnou případně ulovit podpis či fotografii s vaším oblíbeným hráčem. Těšíme se na vás!¨