Vstupenky online
Nová kolekce VHK PREMIUM v prodeji! | AKTUÁLNÍ POČET PRODANÝCH PERMANENTEK: 1171 (k 13.8.)

Pro rodiče: Hokejové soustředění ve Velkých Karlovicích

Redakce • 09.06.2020

Stejně jako v loňském roce se vsetínští mládežníci na závěr letní přípravy vypraví do přírody na soustředění ve Velkých Karlovicích. Hokejisté se však nebudou jen kochat místní přírodou, ale také trénovat, aby byli na sezonu připraveni. Soustředění se zúčastní hráči od páté až deváté třídy. V článku níže informace pro rodiče, jejichž děti se soustředění zúčastní.

Termín: 21. 6. 2019 – 24. 6. 2019 (neděle – středa)

Cena: 3000Kč

Sraz před odjezdem: 21. 6. 2019 (neděle) – 15:00 hod – Zimní stadion Vsetín

Pojedeme na kolech (s sebou pláštěnku na kolo, přilbu na kolo, pití, tatranku, oblečení na kolo)

Všechny ostatní potřebné věci se naloží do dodávky, která bude přistavena rovněž na zimním stadionu v 15:00 hod.

Návrat ze soustředění: 24. 6. 2019 (středa) – cca. v 15:30 hod.

Vybavení potřebné na soustředění:

  1. Sportovní oblečení na suchou přípravu – tepláková souprava, triko – trenky, obuv na hřiště
  2. Oblečení na kolo, pláštěnka na kolo (nepromokavá bunda s kapucí), přilba, láhev na pití, menší batoh na kolo, zámek na kolo
  3. Plavky + ručník k vodě, přezuvky, sprchový gel
  4. Oblečení – tepláky, mikina, triko s dlouhým rukávem, šortky, triko s krátkým rukávem, spodní prádlo, ponožky
  5. Přezuvky na ubytovnu
  6. Pyžamo
  7. Hygienické potřeby + osuška, ručník
  8. Kapesné dle uvážení rodičů (doporučuji 200 Kč)
  • Množství oděvů je třeba přizpůsobit délce pobytu.
  • Vše by mělo být řádně podepsáno, zavazadla je vhodné vybavit seznamy věcí.
  • Hráči mají zajištěno jídlo 5x denně, zároveň mají zajištěný pitný režim po celou dobu pobytu, potraviny proto dětem nebalte.

Seznam přihlašených dětí

Příjmení Jméno Kategorie
Nedzynski Simon 6. Třída
Šmigura Adrian 6. Třída
Karola Marek 6.Třída
Maliňák Adam 6. Třída
Krupa Jakub 6. Třída
Děckuláček Šimon 6. Třída
Koňařík Filip 6. Třída
Žižka Sebastian 7. Třída
Gach David 7. Třída
Krsek Tadeáš 7. Třída
Neumann Lukáš 7. Třída
Buzinkai Simon 7. Třída
Skandera Matěj 7. Třída
Vinklárek Lukáš 7. Třída
Hynek Adam 7. Třída
Machala Jakub 7. Třída
Vašička Jan 7. Třída
Vašička Petr 7. Třída
Kučerňák Jakub 7. Třída
Hrtáň Ondřej 7. Třída
Urban Martin 7. Třída
Němec Adam 7. Třída
Křiva Radim 7. Třída
Surý David 7. Třída
Gadžor Lukáš 7. Třída
Zezulka Jiří 8. Třída
Frolo Jakub 8. Třída
Pala Tadeáš 8. Třída
Bitala Jakub 8. Třída
Souček Ondřej 8. Třída
Vrba Štěpán 8. Třída
Drozd Štěpán 8. Třída
Fojtů Josef 8. Třída
Pavliš Daniel 8. Třída
Hřava Jakub 8. Třída
Kočí Kateřina 8. Třída
Kučný Michael 8. Třída
Ondruš Filip 8. Třída
Osika Juraj 8. Třída
Kovács Alex 8. Třída
Javorský Radek 9. Třída
Malčík Adam 9. Třída
Matějová Petra 9. Třída
Plánka Jan 5. Třída
Zezulka Tomáš 5. Třída
Kret Filip 5. Třída
Halata Šebestian 5. Třída
Hradil Jakub 5. Třída
Ibřišek Libor 5. Třída
Křenková Daniela 5. Třída
Martinková Klára 5. Třída
Martinka Tomáš 5. Třída
Mikula Petr 5. Třída