Přípravná utkání pokračují, v úterý dorazí na Lapač celek Nového Jičína

Václav Trávníček • 23.08.2010

Vyhrát v základní hrací době. To je plán trenéra Juríka na úterní přípravný zápas proti Novému Jičínu. Vsetínští hokejisté stejného soupeře porazili v pátek na samostatné nájezdy, teď chtějí slavit už po šedesáti minutách hry. Motivace je jasná: v dosavadních šesti utkáních letošní přípravy ještě totiž Valaši pomyslné tři body z ledu nezvedli. Podaří se jim to v úterním duelu, jehož úvodní vhazování proběhne na Lapači v 18:00?

Předchozí vzájemný zápas:

HC Nový Jičín – VHK Vsetín 2:3sn (1:0, 1:1, 0:1 – 0:0)
Branky: 9. Gulda (Andrýsek), 31. Gulda (Macháček, Zedník P.) - 26. Kubo (Spitzer, Rapant), 46. Korčák (Knebl, Brynecký), rozhodující sam. nájezd Kubo.

Řekli po zápase: „Na to, že to byl přípravný zápas, měla hra dobré tempo, jen škoda těch našich vyloučení, na tom musíme zapracovat. Od druhé třetiny jsme myslím byli trochu lepším mužstvem a tak nás mrzí nevyužité šance, díky kterým nakonec zápas skončil remízou. Do příštího zápasu se budeme víc tlačit do útoku, protože budeme hrát doma a tak chceme konečně vyhrát v základní hrací době a to nejen kvůli fanouškům.“ Juraj Jurík, trenér Vsetína

Sestavy v předchozím zápase:

Vsetín: Hromada (Plšek) - Farda, Šafařík, Spitzer, Cirulis, Zavrtálek, Zelenka - Brynecký, Korčák, Knebl, Kubo, Vaněk, Rapant, Tesařík, Plachtovič, Sýs.

Nový Jičín: Kozák (31. Šrámek) - Bajer, Andrýsek, Hruškovský, Chvostek, Gulda, Koloničný - Zedník P., Macháček, Uhlár, Gebauer, Pavlačka, Vrdlovec, Tomášek, Toman M, Toman R., Zedník A, Kabeláč, Štěpjak.