OBRAZEM: Hokejisté VHK odehráli atraktivní fotbalové utkání ve Valašské Polance

Patrik Kopáč • 15.06.2023

Jak je již zvykem, i během letošní letní přípravy hokejisté A-týmu odehrají několik fotbalových utkání v rámci zpestření letní přípravy. Ve středu 31. května již svedli první ze tří zápasů na půdě SK Hrachovec. Další klání je čekalo ve středu 15. června na hřišti TJ Sokol Valašská Polanka. Za skvělé kulisy a vydařeného počasí domácí zvítězili 6:2. Hezký moment se udál před zápasem, když Jiří Říha předal handicapovanému fanouškovi VHK slavnostně svůj dres. Následovala i společná fotografie s celým týmem. Další a poslední fotbalový zápas tohoto léta se uskuteční již v pátek 16. června na akci Odpoledne s VHK na Kapce, kde se utkají na hřišti Lhoty u Vsetína s týmem Vsetín fans. Všichni jste zváni!

TJ Sokol Valašská Polanka - VHK ROBE Vsetín 6:2

Branky: Baran 2, Tomšů 2, Novák, Březovják – Ondračka, Klhůfek.
Rozhodčí: Kovařčík – Pavlica, Kovář.

Podívejte se, jak to vypadalo!

Hokejisté VHK si zahráli fotbalový zápas na hřišti TJ Sokol Valašské Polanky, odkud si po atraktivním utkání vezou prohru 2:6.

Podívejte se, jak to vypadalo!