Junioři míří k týmům ze dna, starší dorost čeká důležitá bitva

Radek Bařina • 29.11.2013

Důležitá exkurze po kluzištích soupeřů čeká o víkendu vsetínské juniory. Setkají se totiž s celky, které okupují chvost extraligové tabulky. V pátek od 18:00 na ledě Českých Budějovic a v sobotu od 12:00 na ledě Dukly Jihlava, tak svedou bitvy, které by je v případě dobrého výsledku mohly významně vzdálit od nebezpečných sestupových vod. Utkání budete moci sledovat díky onlajn přenosům. Starší dorost čeká o víkendu jediný zápas, v něm ale půjde opravdu o hodně…

V pátek od 16:30 se totiž na vsetínským zimním stadiónu představí celek Poruby, což je nebližší tabulkový protivník starších dorostenců VHK. Aktuálně ztrácejí Valaši na ostravany už 7 bodů, případná další ztráta by už tedy byla hodně kritická. Tým nového trenéra Jiřího Recha zkrátka potřebuje úspěch. Přijďte mu v jeho snažení pomoci – v pátek od 16:30 na Lapači!

Jeden zápas čeká o víkendu i úspěšný mladší dorost Vsetína. Momentálně třetí celek tabulky se představí na ledě ocelářů z Třince, kterým momentálně patří 2. příčka. Atraktivní bitva dvou celků z popředí extraligové tabulky se odehraje v neděli od 12:00.

Dnes v 16:00 | Jun.
Piráti Chomutov