Fanshop je otevřený druhým týdnem, hitem se stala nová trička

Redakce • 17.05.2021

Po dlouhých měsících, kdy pro fanoušky vsetínského hokeje bylo k dispozici pouze výdejní okénko fanshopu, se konečně otevřela jeho kamenná prodejna. Od 11. května mohou příznivci zelenožlutých barev vybírat ze sortimentu přímo osobně v prodejně na zimním stadionu. Samozřejmě za aktuálně platných hygienických opatření. Těšíme se na vás!

Mezi prodejní hity se zařadila nová trička. Zelené s motivem Vsetín Forever reaguje na dřívější černou variantu, nové triko Hockey Vsetín se zase výborně hodí ke stávající mikině, kterou klub představil už v průběhu uplynulého play-off. Novinkou je rovněž triko Kappa s citací vsetínské hymny „Tací sa nerodí na rovině, co rostú na horách na Vsetíně“.

Otevírací doba fanshopu od 11. 5. 2021:

DenDopoledneOdpoledne
Úterý10 - 12 hodin14 - 17 hodin
Středazavřeno14 - 16 hodin
Čtvrtek10 - 12 hodinzavřeno
Pátekzavřeno14 - 16 hodin

Připomínáme, že držitelé permanentních vstupenek, kteří se vzdali celé částky za permanentku ve prospěch klubu, mají jednorázovou slevu ve fanshopu ve výši 30%. Při nákupu je potřeba se prokázat svojí permanentkou.

Celou nabídku si můžete prohlédnout rovněž v e-shopu VHK ROBE Vsetín.