Vstupenky online

Další podpis pro novou sezonu: Na Valašsku pokračuje odchovanec Michal Hryciow

Redakce • 03.05.2023

Zelenožlutý dres bude také v nadcházejícím ročníku Chance ligy oblékat vsetínský odchovanec Michal Hryciow. Sedmadvacetiletý obránce, který je z aktuálního kádru spolu s Adamem Hořanským jediným pamětníkem postupu Vsetína do první ligy v roce 2017, přidá na Lapači svoji dvanáctou sezonu v A-týmu. Defenzivní bek nyní na Lapači podepsal novou jednoletou smlouvu.

„Mojí prioritou bylo zůstat na Vsetíně a jsem rád, že jsme se dohodli. Každý hráč chce působit v klubu, který má nejvyšší ambice. To Vsetín má. Pevně věřím, že nadcházející sezona bude ještě o krok lepší, než ta uplynulá. Jak pro klub, tak pro mne,“ uvedl po podpisu smlouvy Michal Hryciow.

„Jsme rádi, že jsme se domluvili na další spolupráci s naším odchovancem Michalem Hryciowem. Michal v uplynulém play-off odehrál velmi solidní finále se Zlínem, proto jsme se mu společně s trenérem Jirkou Weintrittem rozhodli nabídnout novou roční smlouvu,“ sdělil Radim Tesařík, sportovní manažer VHK ROBE Vsetín. „Budeme moc rádi, když Michal v nové sezoně naváže na své výkony ze závěru loňského ročníku.“

Hráči s platnými smlouvami na novou sezonu (stav k 3. 5.):

Brankář:
Maxim Žukov.

Obránci:
Jiří Říha, Ondřej Smetana, Jakub Teper, Robin Staněk, Šimon Jenáček, Tom Ondračka, Michal Hryciow.

Útočníci:
Miroslav Holec, Pavel Klhůfek, Vít Jonák, Daniels Berzinš, Luboš Rob, Jan Kern, Štěpán Bláha, Adam Hořanský.

banner pod článkem
×
Dnes v 18:00 | Muži
LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín