Ze Šumperka si dorostenci vezou 4 body

Anna Pavlína Sedláčková • 27.09.2018

Hned v prvních deseti minutách hry bylo vyloučení, jednou ze strany Vsetína a dvakrát ze Šumperka. To ale nevadilo a ve 14. minutě se vsetínskému hráči Václavu Kočímu podařilo vstřelit první gól tohoto zápasu. Ve druhé třetině Valaši využili přesilovky a zvýšili své skóre na 2:0. V té samé třetině si připsali na konto další gól. Začátek poslední třetiny nebyl pro Vsetín nijak dobrý, protože inkasovali 2 branky od Draků a ještě jeden gól z trestného střílení, a tím se domácím podařilo vyrovnat. Rozhodující branku vstřelil výše zmíněný Václav Kočí. V nadstavbě se témuž hráči podařil zkompletovat hattrick. Vsetín si tak může připsat další 4 body.

ELIOD Extraliga dorostu - 5. kolo - 1. část čt 27.9.16:15
HK MD Šumperk
3:4(0:1, 0:2, 3:1 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 42. Fibigr (Kučera), 51. Kučera (Koutecký), 52. Mann (TS) – 14. Kočí (Půček, Kuchařík), 28. Dědek (Kuchařík, Jurek), 40. Bednařík (Kunst), 57. Kočí (Půček), 61. Kočí. Rozhodčí: Dufka – Skokánek, Zedník. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 45. Střely na branku: 18:41. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.

HK MD Šumperk: Ryšavý – Minařík, Korčián, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček - Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Jaroš, Trögner, Janech, Hass
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Prčík, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Půček, Dědek, Turek, Čajanová