Z Opavy odjeli mladší dorostenci s prázdnou

Pavel Tajzler • 01.03.2015

V již jen dohrávané extralize mladšího dorostu nestačili vsetínské naděje na slezanský celek. Opavští mladíci si vypracovali do půlky zápasu pohodlný tříbrankový náskok a zbytek utkání měli ve vlastních rukou. V 55. minutě se sice podařilo Romanu Půčkovi snížit, avšak Slezané na tuto branku rázně odpověděli a dalšími třemi zásahy zpečetili své vítězství. Poslední dvě kola letošního ročníku mají Valaši na programu ve čtvrtek, kdy se na vlastním ledě s třetnou s Warriorem Brno, a sezónu zakončí nedělním duelem v Přerově.

ELMD - 18NS so 28.2.
Hokejový klub Opava
6:1(1:0, 2:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 12. Blecha (Frydrych, Hladoník), 22. Hudečka (Věntus), 24. Frydrych (Hladoník, Kunc), 57. Kvasnica (Hladoník), 57. Hudečka, 60. Hudečka (Pělucha) – 55. Půček (Vilém). Rozhodčí: Janda – Binar, Zicháček. Vyloučení: 5:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 103. Střely na branku: 46:32. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 6:1.
Hokejový klub Opava: Mocher – Mar, Kunc, Hadamczik – Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Bitomský, Peterek.
VHK ROBE Vsetín: Kořének – Mikulenčák, Vávra, Ondračka, Kollár – Žabčík, Cabák, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Půček, Fajkus, Vilém, Paťava.