Vsetínští dorostenci ovládli derby se Zlínem

Redakce • 06.08.2019

Už třetí přípravný zápas mají za sebou dorostenci Vsetína. Svěřenci trenérů Miroslava Baruse a Jana Dědka se tentokrát na domácím ledě utkali s nedalekým Zlínem. Hosté šli do vedení po trefě Heše, a to jim vydrželo až do poloviny zápasu, kdy vyrovnával domácí Jurek. Utkání bylo bohaté na branky a diváci jich mohli vidět celkem devět. Šest z nich vstřelil zelenožlutý tým a Valaši se tak mohli radovat ze druhého vítězství v přípravě. Další zápase je čeká už další den ve středu, kdy opět na domácím ledě přivítají Vítkovice.

Přípravné zápasy dorostu - Příprava út 6.8.15:15
Berani Zlín
6:3(0:1, 4:0, 2:2)

Branky a nahrávky: 30. Jurek (Dědek, Babeliak), 33. Krajčík (Babeliak), 37. Čajanová, 38. Kuchařík (Kunst, Dědek), 53. Čajanová (Hrnčíř), 56. Rybár (Bednařík, Dořičák) – 4. Heš, 44. Tomeček (Čechmánek), 53. Jankura (Heš). Rozhodčí: Kovařčík - Novák, Poláček. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 115. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:3, 6:3.

VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek (31. Janura) – Krajčík, Kunst, Velikovský, Dořičák, Čajanová, Mikula – Dědek, Hrnčíř, Kuchařík – Adámek, Babeliak, Jurek – Juráň, Bednařík, Rybár.
Berani Zlín: Málek (31. Malota) – Kráčalík, Nábělek, Žižka, Hoferek, Broža, Čapka, Stašek, Matušů, Čechmánek, Jankura, Jecho, Heš, Veber, Tomeček, Tomek.