V odvetě přípravy už Vsetín na Třinec nestačil a prohrál rozdílem třídy

Filip Bazala • 12.08.2013

Vsetínští junioři mají za sebou třetí zápas přípravy na extraligovou sezónu. Po vítězství 6:5 nad Třincem a 3:2 nad Skalicí čekala svěřence trenéra Jenáčka odveta s Oceláři. Svěřenci trenéra Juříka tentokrát nenechali nic náhodě a od začátku dávali jasně najevo, kdo je v zápase favorit. První dvacetiminutovku ještě Vsetín odolával, ale v dalším průběhu už Třinec prolomil skóre a nakonec zvítězil jasně 0:5.

Příprava - přát. po 12.8.15:00
HC Oceláři Třinec
0:5(0:0, 0:4, 0:1)
Branky a nahrávky: 23. Kofroň (Kasala, Pěnčík), 27. Křibík (Pargáč), 32. Bartoň (Pargáč), 40. Pěnčík (Kasala), 50. Jaroš (Běhal, Ohera). Rozhodčí: Škrobák – Kurtin, Laczko. Vyloučení: 5:2. Využití: 0:1. V oslabení: bez využití. Průběh utkání: 0:5.
VHK ROBE Vsetín: Vlach – Hruška, Zuzaník, Žabčík, Vašíček, Hajda, Hryciow, Koutský, Hurta, Zvonek, Kuchařík, Stodůlka, Forch, Klíma, Pancza, Surý, Kachman, Stanislav, Kousalík, Račický, Tobola.
HC Oceláři Třinec: Cieslar – Valíček, Mravec, Heider, Pěnčík, Matyáš, Zahradníček, Běhal, Franek, Jaroš, Ižacký, Bartoň, Kasala, Kofroň, Ohera, Křibík, Vyčesaný, Pargáč, Motloch, Kovařčík.