V Chomutově se juniorům nezadařilo a odjíždí s prázdnou

Anna Pavlína Sedláčková • 28.10.2022

První třetina utkání proběhla bez vstřelené branky, to až ve druhé periodě přišly ty správné gólové hody, avšak ve prospěch Chomutova. Až dvě minuty před sirénou ukončující druhou část utkání se podařilo prosadit také Vsetínským. Ti v tu chvíli už ale snižovali na 1:4. Valaši se prosadili ještě jednou v 52. minutě, ale dohnat svého soupeře se jim nepodařilo.

Liga juniorů - 12.kolo pá 28.10.16:00
4:2(0:0, 4:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 25. Černý (Príhoda), 28. Príhoda (Mišovic, Černý), 32. Príhoda (Mišovic, Černý), 34. Šugár (Sýkora, Kincl) – 39. Mošnička (Melenovský), 53. Rigo. Rozhodčí: Hlinka — Tichý, Herles. Diváci: 90. Vyloučení: 5:1 + Juráň (VSE) 5+OK. Využití: 0:1. Střely na branku: 26:27. Průběh utkání: 4:0, 4:2.

Piráti Chomutov: Suk — Filip, Česnohlídek, Svoboda, Hynek, Sýkora, Žižka — Šugár, Starý, Kincl, Príhoda, Klobouček, Vondrášek, Bár, Vostiňák, Černý, Mišovic, Rindoš.
VHK ROBE Vsetín: Tkadlec — Mlčoch, Mojžíš, Mošnička, Hamřík, Fojtík, Zedek, Šedlbauer — Urge, Rigo, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Matějíček, Janíček, Juráň, Smetana.