Třinec nedal Vsetínu šanci, starší dorostenci potřetí v řadě prohráli

Filip Bazala • 04.10.2014

Starší dorost doma přivítal Třinec, který od začátku zápasu jasně diktoval tempo a nepouštěl Vsetín do žádné šance. To vše se projevilo i na skóre, které po první třetině bylo už 0:5 pro Oceláře. V dalších dvou třetinách podržel Vsetín hlavně gólman Barvík, díky jemuž byl konečný výsledek "pouze" 0:8 pro Třinec. Vsetínští dorostenci tak čekají dál na body, ale i na branku, kterou nedali už 131 minut.

ELSD - 10.kolo so 4.10.12:00
HC Oceláři Třinec
0:8(0:5, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 6. Kofroň (Roman, Poruba), 15. Stuchlík (Murín, Kofroň), 18. Poruba (Bartko), 20. Flok (Radzienciak), 20. Murín (Stuchlík, Plitko), 26. Radzienciak (Flok), 43. Roman (Švaňa, Poruba), 57. Poruba (Kofroň). Rozhodčí: Škrobák – Novotná, Valentík. Vyloučení: 2:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:8.
VHK ROBE Vsetín: Barvík – Bártek, Richter, Augustin, Vítek – Abazaj, Toman, Lainka, Humplík, Gharibyar, M. Weintritt, Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek.
HC Oceláři Třinec: Loubal – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, Roman, Imrich, Bartko – Stuchlík, Švaňa, Flok, Kofroň, Poruba, Plitko, Murín, Sztwiertnia.