Starší dorostenci z utkání s Duklou vytěžili tři body

Lucie Krampotová • 20.01.2015

Utkání s HC Duklou Jihlava zahájili starší dorostenci gólem z hole Petra Lainky, který pak v dvounásobné přesilovce také zvýšil na 2:0. Deset minut před koncem, kdy Jihlavané prohrávali o tři branky, se jim ještě podařilo zápas pořádně zdramatizovat. V devětapadesáté minutě totiž zvýšili na 3:2. Potřetí ale světlo nad domácí klecí nerozsvítili a domácí tým si tak mohl odnést plné tři body.

ELSD - 6NS út 20.1.15:15
HC Dukla Jihlava
3:2(1:0, 2:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 1. Lainka (Tydlačka), 24. Lainka (Augustin, Tydlačka), 27. Tydlačka (Janošek) – 52. Klofáč, 59. Vala (Kolouch). Rozhodčí: Dobeš – Blaha, Švarc. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 24:48. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Bártek, Ondračka, Weintritt, Augustin, Vítek, Nadýmáček – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Gharibyar, Kostka, Janošek.
HC Dukla Jihlava: Kořenář – Vála, Pražák, Smutný, Huňáček, Klofáč, Krtek – Kolouch, Najman, Čermák, Ondráček, Mejzlík, Berka, Peschout, Vala, Kousal, Oščádal.

Jiří Weintritt (VHK Vsetín): „Dneska jsme proti favoritovi podali houževnatý výkon. Měli jsme patnáct hráčů, protože nás trápí nemocnost, ale konečně jsme hráli jednoduše, účelně. Celému mančaftu patří velký dík.“