Vstupenky online

Starší dorostenci si připsali povinnou výhru s PZ Kladno

Pavel Tajzler • 17.01.2015

V sedmém kole nadstavbové části se v bojích o záchranu postavili svěřenci Jiřího Weintritta beznadějně poslednímu celku PZ Kladna. V průběhu zápasu si Vsetínští mladíci vypracovali luxusní tříbrankový náskok, na který domácí dokázali zareagovat pouze jednou, když se v přesilové hře prosadil Nekvinda. V utkání se v dresu zelenožlutých dvakrát prosadil forvard Miroslav Janošek.

ELSD - 7NS pá 16.1.16:00
PZ Kladno
VHK ROBE Vsetín
1:3(0:1, 0:2, 1:0)
Branky a nahrávky: 43. Nekvinda (Mrkvička) – 6. Janošek, 37. Toman (Dubnický, Španko), 40. Janošek (Augustin, Gharibyar) . Rozhodčí: Würtherle – Zmeškal, Muller. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 43:36. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
PZ Kladno: Karlík (Moravec) – Straka, Rampfel, Němec "C", Libecajt – Toula "A", Lenárt, Ďuračka, Kučera, Lachman, Dvořák, Jizba "A", Jarý, Novotný, Jeřábek, Nekvinda, Vostárek, Vyšín, Mrkvička.
VHK ROBE Vsetín: Bechný (Herman) – Bartek, Weintritt, Augustin, Vítek, Ševčík, Rýpar "A" – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka "C", Tydlačka, Gharibyar, Španko, Kostka, Jochymek, Kovář, Janošek "A".