Starší dorostenci obrali České Budějovice o bod

Filip Bazala • 13.12.2014

Zápas byl od začátku vyrovnanou bitvou, ve které postupem času měli navrch hráči z jižních Čech. Jen díky velmi dobře chytajícímu Bechnému však Valaši dlouho drželi své šance nad vodou. Ty ještě znásobil brankou na konci druhé třetiny David Kovář. Ale ve třetí třetině už přišlo vyrovnání a zápas nakonec dospěl až do samostatných nájezdů. V nich se našel jen jediný úspěšný střelec a to hostující Vráblík, který rozhodl o bodu navíc pro svůj tým.

ELSD - 2NS so 13.12.12:45
Madeta Motor České Budějovice
1:2sn(0:0, 1:0, 0:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 33. Kovář (Janošek, Vítek) – 53. Doktor (Vráblík, Kadlec), rozh. náj. Vráblík. Rozhodčí: Dobeš – Kurtin, Štefková. Vyloučení: 4:7. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 25:57. Průběh utkání: 1:0, 1:2.
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Bártek, Weintritt J., Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar – Abazaj, Toman, Dubnický, Lainka, Humplík, Tydlačka, Kostka, Španko, Jochymek, Kovář, Janošek.
Madeta Motor České Budějovice: Kváča – Stehlík, Kadlec, Kubeš, Benda, Tintěra, Švagr, Dvořák – Bláha, Pánek, Schimdmayer, Vráblík, Bárta F., Jiřinec, Doktor, Bárta J. Fencl, Pospíšil, Mašek.