Starší dorost otočil duel v Letňanech a vybojoval dva body

Radek Bařina • 03.01.2015

Cenné dva body přivážejí z Letňan starší dorostenci VHK. Do zápasu přitom vstoupili mizerně, v jedenácté minutě prohrávali 0:3 o dvě minuty později pak 1:4. Tříbrankové manko ale ještě před koncem druhé třetiny dokázali Valaši smazat a duel tak nakonec dospěl až do samostatných nájezdů. Ondřej Tydlačka v nich rozhodl o tom, že druhý bod poputuje na Valašsko. Zásluhou výhry se Vsetínští vzdálili sestupovým příčkám na pětibodový odstup. O další body se Valaši poperou již zítra na ledě Litvínova.

ELSD - 3NS so 3.1.15:30
HC Letci Letňany
4:5sn(4:2, 0:2, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 8. Horák (Burda), 9. Burda (Horák, Chalupa), 11. Burda (Chalupa), 13. Chalupa (Burda, Mařík) – 11. Lainka (Kovář), 20. Španko (Toman), 27. Kovář (Janošek, J. Weintritt), 29. Rýpar (Janošek), rozh. náj. Tydlačka. Rozhodčí: Škrobák – Marek, Žídek. Vyloučení: 2:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 168. Střely na branku: 47:29. Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:5.
HC Letci Letňany: Hamalčík (29. Nahodil) – Pařík, Antoš, Brabec, Kolenatý, Chvála, Katriňák – Pražienka, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Krůžela, J. Weintritt, Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar – Toman, Lainka, Španko, Humplík, Tydlačka, M. Weintritt, Kovář, Janošek