Sobotní zápas juniorům nevyšel. Prohráli v Českých Budějovicích

Hana Skupinová • 17.12.2022

Junioři s Českými Budějovicemi naposledy hráli v září, kdy je zvládli porazit 4:1. V sobotním zápase, který hráli na soupeřově ledě, se jim to už nepovedlo a soupeři podlehli stejným rozdílem, jako předtím vyhráli. V první třetině byly k vidění dva góly. Jako první skórovali Vsetínští střelou Adama Koláčka. O tři minuty později srovnal Jan Vavřík. I přes vyrovnanou první třetinu druhou část zápasu zcela ovládly Budějovice. V sedmé minutě dostal puk za vsetínského brankáře Daniel Kotous a minutu po něm jeho spoluhráč Filip Petrásek. Poslední gól této třetiny, a také celého utkání, daly opět Budějovice.

Liga juniorů - 24.kolo so 17.12.12:30
Madeta Motor České Budějovice
4:1(1:1, 3:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 7. Vavřík (Hála, Petrásek), 28. Kotous (Pitel, Šimon), 29. Petrásek (Kotous, Březina), 38. Dvořák (Turek, Putz) – 4. Koláček (Melenovský, Hrdý). Rozhodčí: Zeliska — Maňák, Stacho. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Diváci: 85. Střely na branku: 42:27 (14:16, 20:5, 8:6). Průběh utkání: 0:1, 4:1.

Madeta Motor České Budějovice: Cinka — Dvořák, Hail, Gajdolín, Willmann, Březina, Placek, Schuppler — Hála, Putz, Sochor, Kotous, Petrásek, Turek, Pitel, Šimon, Vavřík.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček — Herman, Mošnička, Hamřík, Kráčalík, Fojtík, Šedlbauer — Pilát, Jurek, Melenovský, Heinrich, Stodůlka, Koláček, Hrdý, Matějíček, Janíček, Rigo, Frolo.