Skvěle! Starší dorostenci si vyšlápli na první Vítkovice

Filip Bazala • 03.11.2017

V rámci 17. kola zajížděli vsetínští mladíci na led vedoucích Vítkovic. V posledním vzájemném zápase ostravský celek Valachy jasně deklasoval 0:8, ale tentokrát zelenožlutí posilněni výhrami nad Zlínem a Třincem vzdorovali úspěšněji. Domácí šli v zápase vždy do vedení, ale svěřenci trenéra Turka na jejich branky vždy našli odpověď. Zápas dospěl až do prodloužení, kde o bodu navíc pro Vsetín rozhodl svou trefou kapitán týmu Tomáš Ondračka.

ELSD - 17.kolo pá 3.11.15:30
HC Vítkovice Ridera
2:3p(0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)

Branky a nahrávky: 27. Plánka (Takáč, Kadula), 39. Plánka (Takáč, Kadula) – 37. Krupa (Zetocha, Vávra), 43. Jenáček (Půček), 63. Ondračka (Půček, Klímek). Rozhodčí: Hykel - Klimek, Bartek. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 31:24. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.

HC Vítkovice Ridera: Piták – Smička, Smolka, Věntus, Cubo, Raška, Zapletal – Mrva (C), Bernovský (A), Lewandowski – Lednický, Kylnar, Vojtovič – Kadula, Takáč, Plánka
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Jenáček, Ondračka (C), Lašák, Kožený, Mikulenčák, Vávra – Půček (A), Matiaško (A), Klímek – Baďura, Petriska, Vašenka – Lukačka, Zetocha, Krupa.