SDO: Litvínov jasně přehrál Valachy, rozhodla první třetina

Václav Trávníček • 04.01.2015

Na dvoubodový zisk ze sobotního utkání v Letňanech starší dorostenci VHK následující den už nenavázali. V nedělním duelu s Litvínovem padli jasně 0:5, přičemž Severočeši zasypali brankáře Bechného třiapadesáti ranami. O osudu zápasu bylo prakticky jasno už po první třetině, ve které domácí nasázeli čtyři branky a ve zbylých čtyřiceti minutách si už vítězství pohlídali. Hattrickem a dvěma asistencemi se blýskl Martin Havelka.

ELSD - 4NS ne 4.1.13:00
HC Litvínov
5:0(4:0, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Reichel (Brzek, Havelka), 11. Havelka (Brejžek), 17. Havelka (Reichel), 20. Havelka (Klika), 37. Reichel (Havelka, Klika). Rozhodčí: Turčan – Rozlílek, Toman. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 112. Střely na branku: 53:17. Průběh utkání: 5:0.
HC Litvínov: Havlík – Brejžek, Macháč, Najman, Šíp, Brzek, Březák – Klika, Chmelář, Vébr, Jícha, Reichel, Helt, Havelka, Bárdoš, Bečvář.
VHK ROBE Vsetín: Bechný – Kašpar, Krůžela, Bártek, J. Weintritt, Augustin, Vítek, Vodák, Rýpar – Toman, Lainka, Humplík, Tydlačka, M. Weintritt, Kostka, Španko, Kovář, Janošek.