Proti Kobře se dorostu nezadařilo, prohrál rozdílem jednoho gólu

Anna Pavlína Sedláčková • 31.01.2020

Během první třetiny se oba celky dostávali do šancí, ale gól se ani jednomu vstřelit nepodařilo. Druhá perioda byla šťastnější pro domácí Kobru, která se ve 40. minutě, těsně před koncem třetiny, dostala do vedení. V polovině poslední části zápasu byl již vsetínský dorost ve dvougólové ztrátě, kterou snížili využitím přesilové hry ke konci utkání. Dohnat soupeře se jim ale nepodařilo.

ELIOD Extraliga dorostu - 12. kolo - 2. část pá 31.1.19:00
HC Kobra Praha
2:1(0:0, 1:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 40. Šesták (Svoboda, Rejna), 50. Čečetka (Krásný) – 58. Kunst (Babeliak). Rozhodčí: Šmika – Horký, Horažďovský. Vyloučení: 7:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 57. Střely na branku: 19:44. Průběh utkání: 2:0, 2:1.

HC Kobra Praha: Černý – Jiráček, A. Nápravník, Bucek (A), Mašek, Šesták, Kalajev – Král (C), O. Nápravník, Čečetka, Halfar, Procházka, Rejna, Svoboda, Bauer, Krásný.
VHK ROBE Vsetín: Nešpůrek – Velikovský (C), Kočí (A), Mikula, Fojtík, Krajčík, Kunst (A) – Bednařík, Babeliak, Tobola, Adámek, Kuchařík, Hrnčíř, Dědek, Turek, Čajanová, Jurek

Milan Vrzal (HC Kobra Praha): Jsme spokojení, vyhráli jsme 2:1. Trošku jsme si to zkomplikovali tím faulem v závěru utkání, když se soupeři povedlo tři minuty před koncem snížit. Kluci pojali zápas velmi dobře, šli si za vítězstvím. Předvedli jsme dobrý výkon, urvali body. Mám ze zápasu velmi dobrý pocit.

Miroslav Barus (VHK ROBE Vsetín): V dnešním utkání jsme si nezasloužili vyhrát, vytvořili jsme si sice spoustu šancí, nebyli jsme ale dostatečně důrazní a nedokázali jsme z těch šancí skórovat.