Po napínavém utkání dorostu bere všechny body Chrudim

Anna Pavlína Sedláčková • 12.12.2022

Stav utkání byl otevřen již v první minutě, kdy naskytnuté šance využili chrudimští a dostali se tak do vedení. Přesně minutu před koncem první části utkání však bylo vsetínský celkem vyrovnáno. V polovině druhé periody se však domácí Chrudim opět prosadila a své vedení si udržela až do konečné sirény, která s sebou přinesla kompletní vypuštění emocí hráčů obou celků.

Liga dorostu - 21.kolo ne 11.12.12:00
HC Chrudim
2:1(1:1, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Jedlička (Mandys), 30. Korec (Mandys) – 19. Drábek (Palan, Ostrčil). Rozhodčí: Vepřovský – Bohuněk, Dalecký. Vyloučení: 5:4, navíc Jedlička (CHR) 5+OK, Úlehla (CHR) 5+OK, Miklas (VSE) 5+OK, Palan (VSE) 5+OK. Využití: 0:0 V oslabení: 0:0. Diváci: 28. Střely na branku: 21:27. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.

HC Chrudim: Filípek — Kratochvíl, Úlehla, Vlček, Pamánek, Krejčík, Labašta — Tvrdík, Mandys, Mikeska, Jedlička, Vítek, Černý, Prostřední, Bolehovský, Langer, Korec.
VHK ROBE Vsetín: Cegliňski) — Pala, Stodůlka, Kotrla, Kučný, Herman – Matějová, Drábek, Ostřížek, Běták, Miklas, Ostrčil, Žárský, Bartoněk, Zezulka, Kovář, Drozd, Palan.