Páteční prohra zapomenuta. Deváťáci přetlačili Vítkovice

Helena Hegeďová • 26.02.2023

Z Brna se hráčí 9. třídy kvůli nepovedené třetí třetině vraceli z prázdnou, ovšem na smutnění nebyl čas. Už v sobotu od 10 hodin totiž nastoupili děváťáci na ledě Vítkovic, kde také byli spíše v roli outsidera. Ale. Po prvních dvaceti minutách sice svěřenci trenéra Baruse ztráceli na domácí jednu branku, krátce po polovině utkání ale vyrovnal Jakub Kučerňák a necelých pět minut před koncem základní hrací doby zařídil obrat Matyáš Němec.

Liga 9. tříd - N24 so 25.2.10:00
HC Vítkovice Ridera
1:2(1:0, 0:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Svozil (Man) – 37. Kučerňák (Vinklárek, Dvořáček), 56. Němec (Fusek, Stodůlka). Rozhodčí: Polášek — Hecht, Řezáč. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 102. Průběh utkání: 1:0, 1:2.

HC Vítkovice Ridera: Skoumal — Noga, Lyčka, Žovinec, Zatloukal, Kudela — Man, Kajzar, Svozil, Michalík, Mareš, Czerný, Rončka, Šebesta, Hrabina.
VHK ROBE Vsetín: Kocyan — Mikulka, Dvořáček, Stodůlka, Spitzer — Matyaštík, Bláha, Vlk, Kučerňák, Vinklárek, Drozd, Němec, Fusek, Chalupa, Malý.