permanentky v prodeji! | Vstupenky na Winter Hockey Games ZDE | Počet prodaných permanentek: 1517 (25.7.2024)

Pardubice rozhodly v přesilovkách, série je srovnána

Michal Kubáň • 04.03.2006

P a r d u b i c e - Ve druhém zápase 1. kola play-off prohráli dorostenci s Pardubicemi 2:4. Po bezbrankové první třetině se stala klíčová právě druhá třetina, kterou vyhráli hokejisté ze východu Čech 3:1. Valaši sice v oslabení dostali první branku, ale podobně jako soupeř dokázali v přesilovce trefou Holomka srovnat stav. Další vyloučení Vsetína opět v přesilovce Pardubičtí potrestali a dostali se do vedení, které se Valachům nepodařilo stáhnout až do konce zápasu. Východočeši vstřelili další dvě branky a Valaši stačili pouze korigovat stav minutu před koncem zápasu, když se trefil do pardubické klece Stříteský. Stav série je 1:1. Rozhodující zápas se hraje v sobotu na pardubickém ledě.

- OF pá 3.3.17:00
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice
4:2(0:0, 3:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 24. Radil (Drtina), 33. Pilař (Ježek, Šnejdr), 38. Salava (Bendík), 42. Bendík (Salava, Šnejdr) - 27. Holomek (Kořenek), 60. Stříteský (Ostrčil) Rozhodčí: Stolín - Prchal T., Prchal R. Vyloučení: 8:7. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Střely na branku: 20:28.
HC ČSOB Pojišťovna Pardubice: Landsman - Blažek, Drtina, Poskočil, Rozlivka, Voříšek, Šnejdr - Bendík, Dobiáš, Ježek, Kopa, Kousal, Pilař, Radil, Salava, Stoklasa, Verner.
VHK ROBE Vsetín: Kudela - Fabián, Farda, Holomek, Kapr, Kocur, Lukeš, Ostrčil, Stříteský, Sznapka, - Kořenek, Mičulka, Palička, Plachtovič, Pořický, Surovčík, Sýs, Vávra, Vrdlovec, Švaňhal, Švajda