Obrat ve druhé třetině na vítězství nestačil, dorostenci podlehli Havlíčkovu Brodu v nájezdech

Helena Hegeďová • 19.11.2023

V Havlíčkově Brodě vsetínští dorostenci naposledy vystřihli přesvědčivou výhru 5:0, doma už to ale tak jasné nebylo. Valaši od sedmé do konce patnácté minuty prohrávali, ale pak přišel obrat, který Vsetínu zajistil vedení 3:2 po druhé třetině. Nakročeno měli Vsacané dobře, jenže Bruslaři vyrovnali a utkání dospělo až k nájezdům, v kterých byli úspěšnější hosté.

Liga dorostu - 15.kolo ne 19.11.12:00
BK Havlíčkův Brod
3:4sn(1:1, 2:1, 0:1 – 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 14:58 Vaculík (Němec; 5/4), 24:39 Kučný (Hynek, Němec; 5/4), 36:28 Vaculík (Němec, Šebesta; 5/5) – 06:41 Lédl (Chromý, Kraučuk; 5/4), 39:49 Chromý (Kraučuk; 5/5), 54:21 Lédl (Chromý, Kopecký; 5/5), rozh. náj. Chromý. Rozhodčí: Pavel – Hanzlík, Marek. Diváci: 103. Vyloučení: 8:5. Využití: 2:1. Střely na branku: 3:4. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:3.

VHK ROBE Vsetín: Hanzlík – Sadílek, Dubec, Kučný, Hynek, Dvořáček, Řepka, Kužel – Fusek, Vinklárek, Drozd, Bláha, Šebesta, Němec, Malý, Paták, Vaculík.
BK Havlíčkův Brod: Petr – Konvalina, Rasocha, Kopecký, Mečiar, Duben, Frantl – Makovec, Lédl, Brožek, Čech, Chromý, Čapek, Hrodek, Kraučuk, Vaněček, Suchý.