Mladší dorostenci smetli sedmi góly brněnský Warrior

Ondřej Slováček • 21.02.2016

Povedený zápas sehráli mladší dorostenci v rámci 16. kola nadstavbové části na ledě posledního Warrioru Brno. Valaši se v první třetině dostali do vedení, ale tým z chvostu tabulky dokázal ještě do přestávky vyrovnat. Druhá perioda už ale jasně patřila vsetínským, hattrickem se v ní blýskl Peter Lobodowski a nasměroval tak zelenožluté za třemi body. V poslední části Valaši přidali další tři přesné zásahy a po závěrečné siréně se tak mohli radovat z vysoké výhry 7:2. Další zápas odehrají vsetínští mladíci netradičně již v úterý, kdy na svém ledě přivítají první celek tabulky z Havířova.

ELMD - Nadstavba E ne 21.2.13:45
HCM Warriors Brno
2:7(1:1, 1:3, 0:3)

Branky a nahrávky: 17. Antoňů (Branžovský, Bernovský), 29. Miloš (Dufek) – 12. Paťava (Matiaško), 22. Lobodowski (Pírek, Kuboš), 25. Lobodowski (Brodek, Jenáček), 40. Lobodowski (Cabák), 47. Brodek (Jenáček, Lobodowski), 50. Štědrý (Weintritt, Paroušek), 57. Zetocha. Rozhodčí: Král – Komínek, Šustr. Vyloučení: 7:10. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 44. Střely na branku: 24:26. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:7.

HCM Warriors Brno: Richter (od 36. Horký) – Daněk, Miloš, Veleba, Branžovský, Vaněk, Chlubna – Sedlák, Dufek, Antoňů, Karpíšek, Pigl, Bernovský, Geidl, Bocián.
VHK ROBE Vsetín: Chrástecký – Kuboš, Ondračka – Cabák, Zetocha, Weintritt, Paroušek, Jenáček, Stodůlka, Matiaško, Pírek, Půček, Brodek, Štědrý, Paťava, Lobodowski.