Mladší dorostenci si poradili s brněnským Warriorem

Filip Bazala • 08.01.2015

Deváté kolo ve skupině o udržení mají za sebou svěřenci trenéra Jenáčka. Na domácím ledě přivítali výběr brněnského Warrioru, proti kterému si vypracovali v první třetině dvoubrankové vedení díky trefám Adama Zetochy a Romana Půčka. Brno dokázalo už jen korigovat stav ve třetí třetině, ale víc toho za svá záda gólman Sachr nepustil. Mladší dorost tak dál úspěšně kráčí za záchranou soutěže.

ELMD - 9NS čt 8.1.15:00
HCM Warriors Brno
2:1(2:0, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Zetocha (Gorás, Hrňa), 12. Půček (Koňařík, Ševčík) – 44. Bocián (O. Dufek, Kunst). Rozhodčí: Dobeš – Smilek, Štěpánek. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 52. Střely na branku: 25:18. Průběh utkání: 2:0, 2:1.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček – Půček, Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Fajkus, Paťava, Štědrý.
HCM Warriors Brno: Holík – Daněk, Miloš, Jurnečka, Pípa, Kuchař, Rafaj – Mudrych, Kunst, Macháň, Jedlička, Bernovský, Růžička, Karpíšek, K. Dufek, Chalupa, O. Dufek, Malý, Bocián.