Mladší dorostenci potvrdili zlepšenou formu

Filip Bazala • 27.01.2012

Valašští mladší dorostenci se v posledních utkáních zlepšují a svou formu chtěli potvrdit proti Havířovu. Hosté se sice během tří minut dostali do dvoubrankového vedení, ale vsetínští se semkli a během dvou třetin obrátili stav utkání na 4:2 ve svůj prospěch. V závěrečné třetině Azet ještě snížil na rozdíl jediné branky, ale Vsetín drama nedopustil a brankou Kováře ze 47. minuty zpečetil skóre zápasu.

EMD - 26.kolo čt 26.1.15:00
AZ Havířov
5:3(1:2, 3:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Hořanský (Ščotka, Škrabánek), 33. Kovář (Tydlačka, Běhula), 35. Ščotka (Hořanský, Škrabánek), 40. Janošek (Ščotka, Hořanský), 46. Kovář (Tydlačka, Mikula) - 1. Kotala (Fejko, Pořízek), 3. Pacas (Kurovský), 41. Pořízek. Rozhodčí: Škrobák - Kurtin, Mana. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 49:32. Průběh utkání: 0:2, 4:2, 4:3, 5:3.
VHK ROBE Vsetín: Bechný - Běhula, Hořanský, Janošek, Januška, Kovář, Mikula, Ngo, Pisklák, Světlík, Svozílek, Tydlačka, Vítek, Vojkůvka, Weintritt, Ščotka, Škrabánek.
AZ Havířov: Šimeček - Chroboček, Fejko, Gajdoš, Heinzl, Holeš, Hudeček, Kalus, Kiss, Kotala, Kurovský, Mareček, Medve, Pacas, Peterek, Polak E., Polak R., Pořízek, Stružík, Trombik.