Mladší dorostenci podlehli Vítkovicím, rozhodla třetí třetina

Václav Trávníček • 11.09.2014

Mladší dorostenci VHK ve čtvrtek v podvečer nestačili na soupeře z Vítkovic. Proti ostravskému týmu se jim sice dvě třetiny dařilo držet krok, ovšem třetí dějství jejich naděje na body definitivně pohřbilo. Vítkovice zvýšily náskok už na 4:0 a v podstatě rozhodly. Čestný úspěch Vsetína zaznamenal obránce Ondřej Ševčík, přičemž pátá branka severomoravanů dvě minuty před koncem znamenala už jen kosmetickou úpravu konečného skóre.

ELMD - 3.kolo čt 11.9.16:45
HC Vítkovice Ridera
5:1(1:0, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 11. Richtár (Kaláb), 29. Gřesík (Baláž), 50. Stareček (Baláž), 52. Baláž, 59. Ficek (Baláž, Gřesík) - 54. Ševčík. Rozhodčí: Krenželok - Janda, Stanke. Vyloučení: 3:5. Bez využití. Diváci: 150. Střely na branku: 31:34. Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1.
HC Vítkovice Ridera: Juránek - Kaláb, Malík, Bílý, Ficek, Juřena, Stařeček, Šulák - Richtár, Žemba, Kylnar, Vondál, Cháňa, Pastor, Baláž, Vícha, Urban, Gřesík.
VHK ROBE Vsetín: Sachr - Dluhoš, Mikulenčák, Ondračka, Nadymáček, Kollár, Ševčík - Koňařík, Andris, Brodek, Hrňa, Zetocha, Klímek, Gorás, Janošek J., Paťava, Paroušek, Půček R., Vilém.