Mladší dorostenci na závěr sezóny rozstříleli Zlín

Filip Bazala • 27.03.2011

Oba týmy šly do zápasu s vědomím, že je to poslední v sezóně a dle toho také hra vypadala. Domácí Vsetín se chtěl na konec sezóny vytáhnout a dal do zápasu vše. A to se jim podařilo, již po první třetině vedli domácí 4:0. To samé se jim povedlo zopakovat i ve druhé části a po dvou třetinách svítilo na ukazateli skóre 8:0 pro VHK. Třetí část skončila plichtou 2:2 a po zaznění sirény tedy domácí zvítězili rozdílem třídy 10:2. Utkání provázely velké počty vyloučení s potyčkami. Bylo rozdáno 5 vyloučení do konce zápasu (VHK 2 - PSG 3) a jeden desetiminutový trest. Mladší dorostenci se tak loučí se sezónou ze třetího místa, těsně před branou na závěrečný turnaj republiky. Tak snad příští rok.

EMD - 36.kolo čt 24.3.13:00
Berani Zlín
10:2(4:0, 4:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 2. Kuchařík (Abdul, Grygar), 11. Kuchařík (Abdul, Grygar), 15. Christov (Hořanský, Běhula), 20. Helešic (Pisklák), 21. Helešic, 25. Vašíček, 26. Hořanský, 34. Kuchařík (Abdul, Grygar), 55. Abdul (Kuchařík), 56. Forch (Tydlačka, Hořanský) - 49. Kužílek (Dalajka), 51. Vyoral (Procházka, Hladiš). Vyloučení: 14:18. Průběh utkání: 8:0, 8:2, 10:2.
VHK ROBE Vsetín: Vlach (Bechný) - Hajda, Pisklák, Vašíček, Ščotka, Běhula, Hryciow, Svozílek, Skalák - Mikula, Helešic, Forch, Grygar, Kuchařík, Abdul, Hořanský, Motloch, Christov, Tydlačka.
Berani Zlín: Čepila (27. Haloda) - Dalajka, Hladiš, Hlaváč, Hurta, Janás, Januška, Kobylík, Kužílek, Maršálek, Pavlůsek, Procházka, Rod, Bumbál, Tomek, Valášek, Vyoral, Werbík, Zaremba, Schmied.