Mladší dorost vymazal dvoubrankové manko, přesto na Opavu nestačil

Václav Trávníček • 04.01.2015

Mladší dorostenci VHK v neděli odpoledne nestačili na soupeře z Opavy a v Kravařích mu podlehli 2:4. Slezané si během první třetiny vypracovali dvoubrankové vedení. To sice Vsetínští zásluhou Zetochy a Ševčíka ve třetím dějství vymazali, ovšem na trefu opavského Frydrycha z 49. minuty už reagovat nedokázali. Stejný hráč pak pojistil vítězství červenobílých gólem při vsetínské power play. Mladší dorost Vsetína si tak z prvních dvou zápasů po Novém roce připsal jeden bod, který získal v sobotu proti Porubě.

ELMD - 8NS ne 4.1.12:30
Hokejový klub Opava
4:2(2:0, 0:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 11. Hilšer (Bitomský), 19. Hladoník (Kvasnica), 49. Frydrych (Hladoník), 60. Frydrych - 43. Zetocha (Kristek), 44. Ševčík. Rozhodčí: Janda - Binar, Lasák. Vyloučení: 2:4, navíc Kunc (OPA) - Kollár (VSE) oba 10 min. OT. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 37:30. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 4:2.
Hokejový klub Opava: Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Hadamczik - Pělucha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Adamczyk, Bitomský.
VHK ROBE Vsetín: Sachr - Mikulenčák, Ondračka, Ševčík, Kollár, Nadymáček - Koňařík, Zetocha, Paroušek, Hrňa, Kristek, Klímek, Gorás, Vilém, Fajkus, Paťava, Štědrý.