Mladší dorost vydoloval v Opavě cenné body

Jan Tajzler • 25.11.2014

Mladší dorost Vsetína zabodoval v posledním kole základní části na ledě opavského Slezanu. Jenáčkovi svěřenci se již v 7. minutě dostali do dvoubrankového náskoku. Domácí Slezané sice ve třetí části snížili na rozdíl jediné branky, definitivní rozhodnutí tak musel obstarat David Hrňa. Vsetínští se bodově dotáhli právě na opavský Slezan, nyní budou zařazeni do skupiny E, kde budou bojovat o možnost postupu do vyřazovací části, v opačném případě pak zachraňovat extraligovou příslušnost.

ELMD - 18.kolo ne 23.11.
Hokejový klub Opava
2:3(1:2, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 11. Kvasnica (Hadamczik), 52. Pělucha (Hudečka) - 1. Kristek (Fajkus, Sedláček), 7. Kristek (Fajkus), 43. Hrňa (Paťava, Goras). Rozhodčí: Šeděnka - Binar, Vaculík. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 118. Střely na branku: 15:34. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3, 2:3.
Hokejový klub Opava: Lamla - Kroček, Kunc, Lelek, Kažimír, Hadamczik - Hilšer, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Věntus, Bitomský, Beránek, Vojtovič
VHK ROBE Vsetín: Kořének - Jenáček, Mikulenčák, Nadymáček, Kollár, Ševčík - Kristek, Koňařík, Zetocha, Sedláček, Goras, Půček, Paťava, Paroušek, Fajkus, Vilém, Hrňa