Mladší dorost těsně padl se Slovanem

Filip Bazala • 15.08.2017

Třetí přípravný zápas mají za sebou svěřenci trenérů Konečného a Baruse. Tentokrát svedli boj se silným Slovanem Bratislava. Domácí celek se dostal v první třetině do vedení 1:0. Vsetínští hokejisté však dokázali držet krok a po celou dobu utkání se drželi soupeři na dostřel. Slovenský tým však nakonec potvrdil roli favorita a zvítězil těsně 4:3. Trenéři Valachů však i tak mohli být se svým týmem spokojeni.

Přípravné zápasy MDO - přát. po 14.8.11:30
HC Slovan Bratislava
4:3(1:0, 1:2, 2:1)

Branky a nahrávky Vsetína:  Turek (Vrána), Cypris (Calaba, Pažitka), Kočí (Navrátil, Babeliak).

VHK ROBE Vsetín: Málek - Sviták, Sovjáková, Velikovský, Caletka, Kočí, Navrátil, Kunst - Pažitka, Babeliak, Dědek, Vrána, Bednařík, Cypris, Pochylý, Turek, Calaba, Půček.

Lubomír Konečný (Vsetín): Tentokrát proti nám stál hodně silný soupeř. Převyšoval nás silově. Byli jsme hodně zakřiknutí a myslím si, že naši kluci měli značný respekt. Po první třetině jsme prohrávali 1:0, takže jsme říkali klukům, že zápas je stále otevřený, že se nemají bát hrát s pukem a věřit si. Že nám tam určitě něco spadne. Nakonec jsme bojovali až do konce a za to bych chtěl klukům poděkovat.