Mladší dorost stáhl náskok Opavy a vybojoval alespoň bod

Václav Trávníček • 09.10.2014

Temná mračna se ve čtvrtek odpoledne snášela nad mladšími dorostenci VHK. Valaši v polovině zápasu s Opavou prohrávali po hattricku Frydrycha už 0:3. Přesto dokázali zmobilizovat síly. Roman Půček ještě těsně před koncem druhé třetiny snížil na rozdíl dvou branek a vyrovnat se Vsetínu podařilo ve třetím dějství zásluhou Janoška a Ševčíka. Protože utkání v základní hrací době nakonec nepřineslo vítěze, přišlo na řadu prodloužení a samostatné nájezdy. V těch o bonusovém druhém bodu pro Slezan rozhodl svojí čtvrtou brankou muž utkání Tomáš Frydrych.

ELMD - 9.kolo čt 9.10.15:00
Hokejový klub Opava
3:4sn(0:2, 1:1, 2:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 40. Půček (Ševčík, Dluhoš), 45. Janošek, 54. Ševčík (Klímek, Ondračka) - 7. Frydrych (Lelek), 9. Frydrych (Blecha, Kvasnica), 32. Frydrych (Lelek), rozhodující sam. nájezd Frydrych. Rozhodčí: Dobeš - Zetocha, Štěpánek. Vyloučení: 3:10, navíc Lelek (OPA) 10 min OT. Využití: 2:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 72. Střely na branku: 29:20. Průběh utkání: 0:3, 3:3, 3:4.
VHK ROBE Vsetín: Kořenek - Dluhoš, Mikulenčák, Ondračka, Nadymáček, Kollár, Kamas, Ševčík - Koňařík, Brodek, Hrňa, Klímek, Gorás, Janošek, Půček, Paťava, Paroušek, Andris.
Hokejový klub Opava: Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Lelek, Tůček, Viktorin, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Kvasnica, Bitomský, Beránek.