Mladší dorost porazil Warrior a slaví první body

Filip Bazala • 07.09.2014

Svěřenci trenéra Weintritta po neúspěšné premiéře v lize na ledě Olomouce si spravili chuť doma proti brněnskému Warrioru. Valaši rozhodli už v první třetině, kdy po brance Gorase a úspěšně proměněném trestném střílení v podání Klimka vedli 2:0. Na další branku se čekalo až do závěru utkání, kdy snížil Dufek a bylo zaděláno na drama. V šedesáté minutě však pečetil vítězství domácích na konečných 3:1 Ševčík a Vsetín si tak připsal první tři body v sezoně.

ELMD - 2.kolo ne 7.9.13:00
HCM Warriors Brno
3:1(2:0, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 6. Goras (Vilém, Hrňa), 14. Klimek (TS), 60. Ševčík (Paťava) – 55. Dufek (Chalupa). Rozhodčí: Husička – Škrobák, Štěpánek. Vyloučení: 5:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 85. Střely na branku: 29:27. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 3:1.
VHK ROBE Vsetín: Sachr – Ševčík, Kollár, Nadymáček, Mikulenčák, Ondračka – Hrňa, Paťava, Klimek, Vilém, Goras, Koňařík, Půček, Janošek, Paroušek, Zetocha.
HCM Warriors Brno: Borský – Dufek, Chalupa, Jurnečka, Kunst, Blaško, Kuchař, Macháň, Malý, Rafaj, Růžička, Jedlička, Daněk, Miloš, Pípa, Mudrych, Bocián.