Juniorům se v Havířově podařilo dotáhnout manko, nakonec ale padli po nájezdech

Miroslav Šipula • 09.01.2015

Junioři Vsetína dnes ve své skupině o postup rozehráli další utkání. Tentokrát zajížděli do Havířova, kde se jim zle nepodařilo chytit začátek utkání. Ještě před polovinou první třetiny prohrávali o tři branky. Poté přišlo několik snížení, nicméně domácí svůj náskok znovu dokázali navýšit. Utkání nakonec okořenil infarktový závěr, v němž se Valachům podařilo vyrovnat. A když následné prodloužení branku nepřineslo, tak přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich byl úspěšný jediný střelec, a to domácí Graca, který vystřelil Havířovu bod navíc.

LJ - 9NS pá 9.1.19:00
AZ Havířov
7:6sn(3:1, 2:2, 1:3 - 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Šmíd (Graca, Vyčesaný), 8. Vyčesaný (Churý, Graca), 9. Fejko (Bahounek), 28. Fejko (Churý, Vyčesaný), 34. Šmíd (Taras, Caruk), 46. Graca, rozh. náj. Graca – 12. Slováček (Surý), 32. Slováček (Zuzaník), 37. Hryciow (Slováček, Bouda), 45. Surý (Slováček), 58. Slováček (Štědrý, Vaněk), 59. Surý (Vaněk). Rozhodčí: Libiger – Adamec, Hanzlík. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: . Střely na branku: . Průběh utkání: 3:0, 3:1, 4:1, 4:2, 5:2, 5:4, 6:4, 6:6, 7:6.
AZ Havířov: Turšner – Graca, Gawlas, Bahounek, Chroboček, Regoš, Potočný J. – Heinzl, Fejko, Vyčesaný, Churý, Šmíd, Caruk, Taras, Lejčko.
VHK ROBE Vsetín: Stojar – Hryciow, Svozílek, Vašíček, Červínek, Zuzaník, Štědrý, Vaněk – Surý, Mikula, Kuchařík, Grygar, Bouda, Slováček, Valter.