Juniorka opět vítězně! V Brně nastřílela Technice pět gólů

Helena Hegeďová • 08.10.2022

Junioři po dvou prohrách opět naplno bodovali. Podařilo se jim to na ledě Techniky, kde se do vedení dostali už ve 2. minutě zápasu. Domácí sice vyrovnali, ale Valaši se zásluhou Jana Hamříka a Martina Janíčka dostali do tříbrankového vedení. Technika skóre korigovala, ale v 58. minutě to byl opět Janíček, kdo ve vlastní oslabení střelou do prázdné brány pojistil vítězství Vsetína.

Liga juniorů - 8.kolo pá 7.10.18:45
HC Technika Brno
2:5(1:3, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 5. Růžek (Trögner), 24. Sever (Blaško, Pospíšil E.) – 2. Koláček (Mošnička, Jurek), 8. Hamřík (Mošnička, Melenovský), 19. Hamřík (Melenovský), 22. Janíček (Mošnička, Melenovský), 58. Janíček. Rozhodčí: Kohoutek — Vašíček, Kučera. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 54. Střely na branku: 25:42 (8:22, 10:12, 7:8). Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:5.

HC Technika Brno: Nešpůrek – Čapka, A. Pospíšil, Šupa, Blaško, Žák, Svoboda, Juřík – Škodík, Trögner, Líska, Szemmelroth, Adam, Růžek, Sladký, Sever, Apolenář, Toman, Přidal, E. Pospíšil.
VHK ROBE Vsetín: Pavlíček – Hamřík, Mojžíš, Zedek, Mošnička, Fojtík, Šedlbauer, Mlčoch – Heinrich, Koláček, Janíček, Matějíček, Stodůlka, Melenovský, Budín, Rigo, Fencl, Jurek, Juráň.