Junioři utrpěli v nadstavbě druhou porážku, nad jejich síly byla Třebíč

Miroslav Šipula • 05.12.2014

Třetí utkání nadstavbové části mají za sebou vsetínští junioři. Do toho jim los soutěže naplánoval utkání s Horáckou Slavií Třebíč. Zápas začal pro zelenožluté barvy slibně, když se Vsetín ihned v první minutě ujal vedení. Byl to ale jen zlomek z počtu branek, které nám dnešní utkání, bohaté na tyto momenty, nabídlo. Rozhodla ho hlavně druhá třetina, ve které se hokejisté Třebíče radovali hned čtyřikrát, a definitivně tak strhli zápas na svou stranu. V poslední části si Třebíč své vedení již dokázala pohlídat a odjíždí z Lapače s vítězstvím v poměru 8:5.

LJ - 3NS pá 5.12.19:00
SK Horácká Slavia Třebíč
5:8(3:2, 1:4, 1:2)
Branky a nahrávky: 1. Stanislav (Vaněk), 18. Surý (Bouda, Vaněk), 19. Stanislav, 31. Konopka (Mikula, Grygar), 45. Bouda (Abazaj, Vaněk) – 7. Jirák (Matov), 7. Salák (Mašek, Matov), 26. Vantuch (Pelikán), 29. Matov (Hort, Salák), 33. Salák (Mašek), 33. Všetečka, 46. Mašek (Salák), 59. Mašek (Salák). Rozhodčí: Libiger – Goňa, Wesley. Vyloučení: 4:8, navíc Štědrý (VSE) 10 min OT. Využití: 3:1. V oslabení: 0:0. Diváci: Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:4, 4:4, 4:6, 5:6, 5:8.
VHK ROBE Vsetín: Stojar – Řezníček, Surý, Abazaj, Konopka, Červínek, Mikula, Grygar, Bouda, Stanislav, Vaněk, Valter, Štědrý.
SK Horácká Slavia Třebíč: Svoboda – Matov Pelikán Jirák, Šimka, Kučera, Tůma, Všetečka, Michálek, Hort, Salák, Vantuch, Mašek.

Roman Mejzlík (trenér Třebíče): Já si myslím, že to bylo utkání plné chyb a my jsme rádi, že jsme ho zvládli o něco lépe jak domácí. Každopádně nemůžeme být spokojení s hrou v obraně. Byl to zápas spíš bez obrany. Kdyby dnes měl gólman domácích svůj den, tak bychom měli velký problém uspět. Máme radost, že jsme dokázali vstřelit tolik branek a konečně získat v nástavbě 3 body.

Roman Čechmánek (trenér Vsetína) Já chci jen říct, ať jdou hráči s maturitními plesy do háje, ať si uvědomí, jestli dají přednost hokeji nebo zábavě. Co chtějí v životě dělat. To je vše!